Jak funguje Satisfyer?

Satisfyer se stal synonymem uspokojení pro řadu žen na celém světě. Rozdíl mezi touto revoluční pomůckou a klasickým vibrátorem tkví především v tom, že Satisfyer prakticky dokáže „nasát“ klitoris díky podtlaku.

Nejčastěji kladené dotazy k tématu Satisfyer

Zařízení tak funguje výhradně na principu vnějšího dráždění. Vibrátor kombinuje vydává jemné, ale vysoce účinné pulzy, které na rozdíl od vakuové pumpy působí pouze na klitoris. Ty zároveň kombinuje s vibracemi. Vybrat si zároveň můžete z několika programů a z celé řady úrovní intenzity. 

Ačkoli se mohou klasické vibrátory většinou pyšnit silnějšími vibracemi, právě cíleným drážděním klitorisu je Satisfyer hravě překoná.

Zařízení nabízí poměrně rozmanité možnosti využití, a to jak při sólo hrátkách, tak i při sexu s partnerem. Výrobky jsou také vodotěsné, proto si je můžete vzít i do sprchy nebo wellness. A zároveň se díky tomu velmi snadno čistí.

Satisfyer se zároveň hodí k dráždění jiných citlivých partií, použít ho můžete například i na bradavky. Pro tento účel navíc jinak čistě ženskou hračku ocení i muži.

Jak složité je používání?

Samotné dosažení orgasmu je díky revoluční technologii velmi jednoduché a postačí vám k tomu doslova pár minut. Používání je navíc veskrze intuitivní, návod po prvním vybalení Satisfyeru z krabice potřebovat jednoznačně nebudete.

Výhodou této pomůcky bez ohledu na variantu jsou také kompaktní rozměry, které jsou přizpůsobeny drobné ženské dlani. A samozřejmě také tomu, že si možná budete chtít Satisfyer uložit jednoduše do kabelky a dopřát si tak orgasmus kdekoli.

Rozdíl mezi zařízeními Womanizer a Satisfyer

Ať už si vyberete model určený pouze pro klitoris, vaše večery doplní vibrátor určený též pro dráždění stydkých pysků, případně zvolíte rovnou zařízení pro stimulaci bodu G, jednoznačně se můžete těšit na přímočarou cestu k orgasmu. Řada žen navíc nemá problém se Satisfyerem dosáhnout i mokrých orgasmů, případně i několikanásobného vyvrcholení.

Stimulátor 3 v 1.

dárek a diskrétní dodání